Agrotron radu 7 TTV

  Agrotron radu 7 TTV

  • Deutz TCD 6.1 Stage V motor s výkonom 247 HP a 1072 Nm krútiaceho momentu. Najnižšia možná spotreba paliva.
  • Vysoko výkonný chladiaci systém s jednoducho prístupným vyklápacím systémom chladičov pre čo najjednoduchšiu údržbu.
  • 505l palivová nádrž a 35l nádrž pre AdBlue.
  • Hydraulický systém s Load Sensing čerpadlom s maximálnym prietokom až 210l/min a pôsobivými objemom 90l oleja pre náradie.
  • Maximálna sila zdvihu predných ramien 5 450kg.
  • Efektívna TTV prevodovka.

  Koncept

  Nové traktory DEUTZ-FAHR radu 7 TTV ponúkajú lepší komfort obsluhy, širší rozsah úkonov a najlepšiu efektivitu, pri nižšej spotrebe paliva a znížených nákladov, než kedykoľvek predtým. Nový rad 7 TTV sa môže pochváliť nadštandardnou kvalitou a neporovnateľne nízkou spoľahlivosťou. Dva nové modely v sérii, 7250 TTV a 7250 TTV HD sú vybavené motorom Deutz TCD 6.1 Stage V a novou vysoko efektívnou TTV prevodovkou.

  Motor

  DEUTZ: spoľahlivosť, výkonnosť a efektivita

  Nový rad 7 TTV ťaží z výkonnosti uznávaného 6 valcového Deutz motora, pohonnej jednotky s turbo medzichladičom, Common Rail vstrekovaním so vstrekovacími čerpadlami mazanými motorovým olejom. V najnovšej verzii samozrejme spĺňa Stage V emisné normy. V kombinácii s novou 505 l jednodielnou palivovou nádržou ponúka neuveriteľný prevádzkový rozsah, vďaka čomu rad 7 TTV pracuje nepretržite celé hodiny, dokonca aj v tých najnáročnejších podmienkach. Použitý pasívny DPF ponúka tri výhody: nepotrebuje žiadne ďalšie vstrekovanie paliva do systému na regeneráciu, produkuje menej tepla počas prevádzky a vyžaduje podstatne kratšie regeneračné cykly. Veľkorysý maximálny krútiaci moment 1 072 Nm je k dispozícii už pri 1 500 ot./min. To umožňuje pracovať efektívne pri nižších otáčkach motora, čím sa znižuje spotreba paliva a opotrebovanie a umožňujú dlhšie servisné intervaly. Použitie prémiových komponentov a pokrokových konštrukčných riešení výrazne zvýšilo spoľahlivosť, ako to napríklad demonštruje predĺžený interval výmeny motorového oleja až na 1000 hodín.

  Prevodovka

  TTV: bezprecedentná efektivita

  Plynule variabilná prevodovka nového radu 7 TTV je vyvrcholením dlhoročných skúseností s vývojom a konštrukciou prevodových jednotiek.  Na výber sú dva varianty, T7780 a T7560, oba zdieľajú rovnakú základnú konštrukciu.
  Vďaka inovatívnemu dizajnu, nová plynule variabilná TTV prevodovka ponúka najlepší mix technológii pre bezproblémovo hladký a jednotný výkon bez otrasov vo všetkých podmienkach. Vďaka tomu sa podarilo dosiahnuť výnimočnú produktivitu, nižšiu spotrebu paliva a zníženie strát energie vďaka vysokému podielu mechanickej energie.
  Pre maximálnu ťažnú kapacitu aj v tých najťažších podmienkach bol podstatne zvýšený prenos krútiaceho momentu na kolesá. Okrem toho nová TTV prevodovka dovoľuje dosiahnuť maximálnu rýchlosť 60 km/h už pri otáčkach motora 1 800 rpm, zatiaľ čo rýchlosť 40 km/h sa dá dosiahnuť pri extrémne nízkych otáčkach 1 200 rpm. Nový pojazd PowerShuttle s rýchlou reakciou ponúka 5 preddefinovaných úrovní odozvy, ktoré si vie operátor zvoliť v akejkoľvek situácii. Vďaka novému usporiadaniu prevodovky sa podarilo predĺžiť interval nutný pre výmenu oleja prevodovky na 2000 h pre zníženie nákladov na údržbu.

  Vývodový hriadeľ

  Až 4 úrovne otáčok vývodového hriadeľa v štandarde.

  Zadný vývodový hriadeľ ponúka režimy otáčok 540 ECO, 1000 a 1000 ECO a aj neutrálnu polohu pre jednoduché pripojenia náradia. Predný hriadeľ je dostupný vo verzii s rýchlosťou otáčok 1000 alebo 1000 ECO, poprípade ako verzia DualSpeed s obomi rýchlosťami. ECO režim dokáže efektívne poháňať náradie pri zníženej spotrebe paliva a hlučnosti v kabíne.

  Hydraulika

  Všetok výkon, efektivita a možnosti, čo by ste mohli potrebovať

  Hydraulický systém nového radu 7 obsahuje prémiové riešenia. Hydraulický obvod je nezávislý od systému mazania prevodovky. Systém používa Load Sensing čerpadlo, ktoré je dostupné v troch variantoch, ktoré sa od seba líšia objemom maximálneho prietoku (120, 160 alebo 210l/min). Pre hydraulicky ovládané náradie je dostupných až 90l oleja. Nový rad 7 TTV môže byť vybavený až 5 hydraulickými okruhmi vzadu a dvomi vpredu (okrem rozdeľovača pre predný nakladač, ak je vo výbave). Všetky okruhy sú proporcionálne a elektronicky ovládané. PowerBeyond spojenie je tiež dostupné vo verzii s plochými spojkami. Pre čo najnižšie náklady na údržbu boli predĺžené doby výmeny prevodového a hydraulického oleja na 2000 h.

  Výkonné zadné ramená majú silu zdvihu 10 000 kg v štandardnej výbave, zatiaľ čo verzia HD má výkon až 11 000 kg. Obe verzie sú vybavené prepravnou polohou, ktorá zabraňuje zasahovaniu vývodového hriadeľa do oja prívesu pri prejazde zákrutami. Toto príde hlavne vhod pri ťahaní náradia a prívesov na závese K80, ktorý umožňuje vertikálne zaťaženie až 4 tony. Zadné ramená využívajú hydraulickú alebo elektronickú stabilizáciu, zatiaľ čo predok traktora môžu byť tiež vybavený ramenami s pôsobivou nosnosťou 5 450 kg a s polohovým ovládaním.

  Na stiahnutie

  2023-02-13T11:24:32+01:00
  Go to Top