O nás2024-02-06T17:36:28+01:00

O nás

30 rokov skúsenosti a spoločných príbehov

Spoznajte nás bližšie

Firma Ematech, s.r.o., Radošina  predáva poľnohospodárske stroje od roku 1992, kedy sa zaoberala predajom malej poľnohospodárskej a záhradníckej techniky, istý čas bola dokonca výhradným dovozcom techniky Vari systému na Slovensku. Postupne sa firma začínala rozrastať a preorientovávať na veľkú – profesionálnu poľnohospodársku techniku. Už v roku 1993 sme dodali prvé stroje na zber krmovín – kosačky, obracače a zhrňovače VICON a lisy na valcové balíky DEUTZ – FAHR. Významným artiklom v začiatkoch podnikania boli aj rozmetadla priemyselných hnojív VICON. V roku 1994, kedy sa firma Ematech stala výhradným dovozcom nemeckých traktorov značky DEUTZ-FAHR. Prvým predaným traktorom tejto značky na Slovensko, bol v roku 1995, traktor DEUTZ-FAHR Agrostar 6.81 do podniku PD Inovec Trenčianske Stankovce..

Stabilná rodinná firma

Ešte skôr ako vznikla Slovenská republika, založili sme našu firmu orientovanú na predaj poľnohospodárskej techniky. Znamená to, že náš spoločný príbeh píšeme už viac ako 30 rokov, no napriek tomu, stále sme rodinnou firmou, ktorej piliermi sú stabilita, spoľahlivosť a kvalita.

Od nášho vzniku sme nadviazali spolupráce s mnohými výrobcami poľnohospodárskej techniky. Boli sme prvým zástupcom výrobcu traktorov a kombajnov DEUTZ-FAHR na Slovensku, nadviazali sme úspešnú spoluprácu so značkou ANNABURGER a v našom portfóliu nemôže chýbať ani Merlo a Muthing. Tou najdôležitejšou súčasťou nášho príbehu ste ale vy – naši zákazníci, ktorým okrem predaja poľnohospodárskej techniky ponúkame aj kvalitný servis a popredajnú podporu, čím sa snažíme uľahčovať ťažkú prácu poľnohospodárom.

Naši partneri

Go to Top