Stroje na spracovanie pôdy2023-01-25T23:34:18+01:00

Stroje na spracovanie pôdy

SPRACOVANIE PÔDY

Vitálna pôda je základom efektívneho a trvalo udržateľného pestovania. Stále väčšiu úlohu pri vyživovaní pôdy zohráva aj poľnohospodárska technika, ktorú je možné využiť nielen na spracovanie pôdy či sejbu, ale aj účinnú ochranu rastlín pred škodcami. Napokon, jednou z možností, ako znížiť zaťaženie pôdy chemikáliami je aj využívanie kvalitnej poľnohospodárskej techniky, ktorá vám spracovanie pôdy uľahčí prakticky v každom ročnom období. Predsejbová príprava, nastielanie, ale aj príprava pôdy na zimu zahŕňa celý komplex činností, pri ktorých vám poľnohospodárska technika ušetrí námahu aj čas. Pomocou ťahaných, alebo samochodných postrekovačov zas dosiahnete precíznu a účinnú ochranu rastlín a plodín. Dostaňte svoju pôdu do skvelej formy s kvalitnou technikou!

Podryváky

Valce

Spracovanie strniska

Predsejbová príprava

Starostlivosť o lúky a pasienky

Prstové brány

Moderné spracovanie pôdy vyžaduje efektivitu a spoľahlivosť pri zaručení vysokých výkonov. Je dôležité – viac ako inokedy – aby poľnohospodárske stroje pracovali bez problémov počas celej sezóny. V dánskej firme HE-VA si uvedomujú dôležitosť týchto princípov a už mnoho rokov ponúkajú široké portfólio vysokokvalitných strojov pre spracovanie pôdy. HE-VA optimalizuje a vyvíja svoje produkty nepretržite na základe požiadaviek a potrieb zákazníkov. So zameraním na dizajn a konštrukciu nových strojov, ktoré zaručujú vyššiu efektivitu v poľnohospodárstve.

Spoločnosť HE-VA založili Elly & Villy Christiansen v roku 1977, výroba spoločnosti prebiehala na ich farme až do roku 1980, keď vyžadovali viac miesta a presťahovali sa z Bjergby do Nykøbingu . V roku 2002 HE-VA prevzala spoločnosť Doublet Record a rozšírila tak svoje výrobné kapacity o ďalší závod v Ørdingu, kde pôsobí dodnes. V súčasnosti má spoločnosť HE-VA viac ako 40 000 m2 celkovej výrobnej plochy a zamestnáva viac ako 140 zamestnancov. Spoločnosť HE-VA, počúva svojich zákazníkov a neustále vyvíja a optimalizuje celý sortiment výrobkov podľa ich potrieb. HE-VA je známa tým, že vyrába jednu z najpokročilejších, vysoko kvalitných súprav valcov na trhu už viac ako 10 rokov, naďalej vyrába a vyvíja stroje s cieľom zvýšiť mieru práce a zlepšiť stav pôdy, aby vyhovovala potrebám jednotlivých fariem po celom svete. HE-VA je seriózny partner ako pre Dánsko tak aj celý svet.

Go to Top