Rad 6C

  • 4-valcové motory Deutz TCD Stage V
  • reverzácia pojazdu pod zaťažením PowerShuttle s 5 nastaviteľnými stupňami odpovede
  • LoadSensing čerpadlo s výkonom 120 l/min.
  • maximálna rýchlosť 50 km/h
  • zadné ramená so silou až 7 000 kg
  • kabína TopVision a TopVisionPRO

Koncept

Nový rad 6C bol špecificky vytvorený tak, aby ponúkol nadštandardný výkon v akýchkoľvek podmienkach. Či už sa jedná o najnáročnejšie pôdospracujúce úlohy od siatia, hnojenia a postrekovania, po zber plodín alebo transport. S prispôsobiteľnou reverzáciou pod zaťažením Powershuttle, kompaktnými rozmermi, výnimočnou obratnosťou a vysokým hydraulickým prietokom, rad 6C zažiari pri práci s predným nakladačom.

Motor

Všetko je to o výkone.

Extrémne kompaktné a výkonné 4-valcové motory DEUTZ Stage V sú perfektným príkladom najmodernejších nemeckých technológii. Sú synonymom pre extrémnu spoľahlivosť a efektivitu. Tieto vlastnosti umožňujú traktorom nového radu 6C podávať výnimočné výsledky z hľadiska výkonu a hospodárnosti. Okrem toho, že tieto pohonné jednotky spĺňajú najprísnejšie environmentálne normy, môžu sa pochváliť mimoriadne citlivými dodávkami výkonu a vysokým krútiacim momentom v širokom rozsahu otáčok motora.

Prevodovka

Všetko je to o efektivite.

Powershift prevodovka

Základná a presná prevodovka. Základ prevodovky pozostáva z 5-stupňovej prevodovky s 2-stupňovým (výhradne pre 6115C) alebo 3-stupňovým Powershift radením, ktoré obsahuje funkciu automatického radenia pod zaťažením (APS). Všetky modely ponúkajú 2 alebo voliteľne 4 rozsahy, vrátane radu plazivých rýchlostí.

RVshift prevodovka

Výkonná technológia spravovaná jediným a jednoduchým joystickom. RVshift prevodovka ponúka na výber z 20 rýchlostí dopredu a 16 rýchlostí dozadu, ktoré sa dajú jednoducho zvoliť ako pri klasickej Powershift prevodovke. RVshift prevodovku je taktiež možné vybaviť plazivými rýchlosťami.

TTV prevodovka

Plynulý výber prevodov pre bezkonkurenčnú presnosť a efektivitu. TTV prevodovka kombinuje najmodernejšie technológie s výnimočnou účinnosťou pre splnenie akýchkoľvek úloh, ktoré si možno predstaviť.

Vývodový hriadeľ

Všetko je to o efektívnej práci.

Úplná prispôsobivosť pre pripojenie stroja ku každému možnému typu náradia je kľúčovým predpokladom pre všestrannosť traktora a zabezpečenie najvyššej možnej efektivity pri akejkoľvek úlohe. Na traktoroch s Powershift prevodovkou je vývodový hriadeľ štandardne vybavený 540 a 540 ECO rýchlostnými režimami, zatiaľ čo režimy 1000 a 1000 ECO môžu byť pridané na požiadanie. RVshift a TTV verzie sú vybavené v štandarde zadným vývodovým hriadeľom s tromi rýchlosťami, 540, 540 ECO a 1000. Všetky modely nového radu 6C môžu byť vybavené na požiadanie závislou rýchlosťou vývodového hriadeľa s nezávyslým ovládaním a predným vývodovým hriadeľov v režime 1000, ktorý je vo výbave spolu s výkonnými prednými ramenami so silou zdvihu až 3000 kg.

Hydraulika

Všetko je to o prispôsobivosti.

V súlade s modulárnym konceptom rad 6C môže byť vybavený hydraulickým systémom so zubovým čerpadlom s prietokom 90/l min, ktoré, v závislosti od modelu môže byť nahradené axiálno-piestovým čerpadlom (Load Sensing) s prietokom 120 l/min. Traktory môžu byť vybavené až 5 zadnými hydraulickými okruhmi, z ktorých jeden môže byť vyvedený dopredu a Power Beyond systémom pre vysoký prietok oleja.

Všetky modely sú vybavené dodatočným nezávislým čerpadlom s výkonom približne 40 l/min určeným pre hydraulické riadenie a pomocné zariadenia, aby bolo zaručené hladké a presné riadenie aj pri nízkych otáčkach motora, pri používaní ramien alebo pri práci s čelným nakladačom.

Veľkorysá kapacita hydraulického systému a inteligentne umiestnený elektronický joystick umožňujú plynulé a dynamické používanie čelného nakladača, vďaka čomu sú modely radu 6C všestrannými strojmi ideálnymi pre prácu na farme.

Kabína

Všetko je to o pohodlí.

TopVision

Nová TopVision kabína je založená na troch rôznych verziách. Ponúka pokročilý 4 stĺpikový dizajn a veľmi štedré zasklenie novej kabíny umožňuje výnimočný rozhľad do všetkých strán. V kombinácii s panoramatickým strešným oknom sa práca s čelným nakladačom stáva ozajstným pôžitkom. A so štedrým balíčkom 16 pracovných LED svetiel je zaručená excelentná viditeľnosť aj v úplnej tme.

Všetky verzie ponúkajú veľmi nízke úrovne prenosu hluku a vibrácii, nadštandardné materiály a ergonomicky uložené ovládacie prvky. Plne nastaviteľná konzola riadenia a odpružené sedadlo dovoľuje všetkým vodičom nájsť si tú správnu pracovnú polohu. A ak preferujete otvárateľné predné okno, táto možnosť je dostupná pri všetkých modeloch. Systém klimatizácie je vybavený množstvom dýz okolo vodiča, ktoré dokonale rozvádzajú čerstvý vzduch po celej kabíne. Vďaka tomu je kabína pohodlná nie len počas letných horúčav, ale aj príjemne vyhriata počas zimy. A aby bola zaručená bezpečnosť a uľahčená práca v zimnom období, TopVison+ a TopVisionPRO kabíny ponúkajú elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá ako aj zadné sklo s funkciou odmrazovania.

TopVisionPRO

Modely s RVshift a TTV prevodovkou sú vybavené kabínou TopVisionPRO, ktorá, v porovnaní s kabínami TopVision a TopVision+ dáva možnosť pridať ešte viac high-tech a komfortných prvkov do strojov radu 6C. Pre ešte väčší komfort pri práci v noci je predná konzola podsvietená. Okrem toho je kabína vybavená systémom InfoCentrePro, ktorý ponúka obrazovku s vysokým rozlíšením, ktorá zobrazuje všetky potrebné informácie o stave traktora v dobre čitateľnom formáte.

S TopVisionPro sú modely pripravené aj pre poľnohospodárstvo 4.0. iMonotor umožňuje operátorovi spravovať všetky funkcie stroja. Plne integrované Performance steering ponúka funkciu rýchleho riadenia pre zníženie potreby otáčok volantu na úvrati alebo pri práci s čelným nakladačom. Okrem ISOBUS-u môžu byť všetky modely vybavené aj tým najpokročilejším a najsofistikovanejším auto-navádzacím a telemetrickým systémom.

Odpruženie a brzdy

Všetko je to o nadštandardnej bezpečnosti.

DEUTZ-FAHR vybavil nový rad 6C najlepšími technologickými riešeniami aké sú teraz dostupné na trhu. Vyvinuté špeciálne pre vlastné potreby, predné nápravy sú navrhnuté a postavené pre maximalizovanie trakciu a bezpečnosti za všetkých podmienok. K tomu prispieva elektorhydraulické ovládanie náhonu predných kolies a uzávierky diferenciálu. Tieto dve funkcie môžu byť automatizované u strojov vybavených ASM funkciou. Všetky modely nového radu 6C je možné vybaviť systémom odpruženia prednej nápravy.

Všetky modely nového radu 6C ponúkajú pravé brzdenie všetkých kolies, s kotúčovými brzdami na všetkých štyroch kolesách, pre nadpriemernú bezpečnosť pri jazde po ceste, v kopcovitom teréne, horských oblastiach alebo pri veľkých rýchlostiach. Modely s RVshift a TTV prevodovkou sú v štandarde vybavené PowerBrake čerpadlom, systémom zvýšenia brzdného výkonu, ktorý zaručuje vynikajúci brzdový výkon pri nižšom zaťažení brzdného pedálu. Taktiež pre tieto modely štandardom hydraulická parkovacia brzda (HPB), kombinácia mechanicko-hydraulického systému ktorý vyvíja konštantný tlak na zadné brzdové disky aby udržiavali traktor na mieste a bezpečne zabrzdený vo všetkých prevýšeniach. Pozitívnym výsledkom je tiež redukcie straty výkonu o 2.5 konskej sily, čo vedie k celkovému zvýšeniu produktivity a optimalizovaniu spotreby paliva.

Na stiahnutie

2024-05-17T08:56:19+02:00
Go to Top