Weeder HD

• dvojité nosníky pre rýchlu montáž 7mm alebo 9mm prstov
• robustná konštrukcia rámu
• výkyvné sekcie – optimálne prispôsobenie terénu
• výmena prstov je bez potreby náradia
• mnoho kombinácií prstov
• prestaviteľná agresivita prstov – 5 odlišných uhlov
• široké kolesá, ktoré je možné prestaviť pomocou vretena

Robustná konštrukcia

HE-VA Weeder HD je robustný a jednoduchý stroj pre bránenie a prevetrávanie pôdy. Prstové brány vyrábané dánskou firmou HE-VA sú kvalitné stroje, ktoré zodpovedajú všetkým požiadavkám moderného poľnohospodárstva.

Vďaka konštrukcii pozostávajúcej z voľne zavesených 1,5 metrových dielcov sa prstové brány HE-VA dokonale prispôsobia každému povrchu. Každá sekcia pozostáva z 5 radov dvojitých prstov, ktoré môžu byť jednoducho odstránené bez použitia náradia, napríklad pre riadkovú sejbu.

Prstové brány HE-VA sú v štandarde vybavené plynule nastaviteľnými kolesami, ktoré zaisťujú stále pracovnú výšku a vďaka tomu pracuje predný aj zadný riadok prstov v rovnakej hĺbke.

Modely Weeder HD ponúkajú na výber 4 rôzne kombinácie prstov a taktiež väčšie kolesá na modeloch od 4,5 do 12 m. Weeder HD je dostupný s prstami s priemerom 7 a 9 mm na celom ráme. Okrem toho je v ponuke kombinácia prstov s priemerom 9 mm na dvoch predných tyčiach a 7 mm na troch zadných.

Perfektné bránenie

Na zabezpečenie úspešného bránenia buriny je dôležité poznať správny čas kedy zažať. Veľkosť buriny je dôležitejšia než jej vývojové štádium. Radšej o deň skôr, než neskoro.

Agresivita bránenia

HE-VA Weeder ponúka dve možnosti nastavenia uhlu záberu prstov. Manuálne pomocou hriadeľ na každej sekcii alebo pomocou hydraulického piestu, ktorý umožňuje prispôsobovať agresivitu prstov priamo pri práci.

2023-06-16T15:02:23+02:00
Go to Top