Tip Roller XL

Spätné utuženie – urovnanie – príprava osivového lôžka

Všetko v jednom! Poľné valce HE-VA sú správnou voľbou, zvýši sa vaša produktivita a vy ušetríte čas a peniaze. Pre valce HE-VA môžeme ponúknuť smykovaciu lištu Spring-Board s pružnými platničkami. Vďaka tomu sa valec stáva univerzálnym náradím. V kombinácii so širokou škálou kotúčov, ktoré ponúkame, je možné valce prispôsobiť na akýkoľvek typ pôdy.

Koncept

HE-VA Tip-Roller XL sú viac než len veľké valce. Je dostupný so širokou škálou doplnkového vybavenia, vďaka čomu sa dá ľahko prispôsobiť všetkým potrebám a typom pôdy.

Valce boli navrhnuté tak, aby spĺňali veľké nároky a pozostávajú masívnej konštrukcie a 5 sekcií. Všetkých 5 sekcií je stredovo zavesených a vzájomne nezávislých a v kombinácii s HE-VA SAT systémom – hydraulickým systémom prenosu hmotnosti, ktorý prenáša váhu z konštrukcie na všetkých 5 sekcií – Tip-Roller XL zaisťuje rovnomerné zhutnenie pôdy v celej pracovnej šírky valca.

Preprava

Tieto veľké valce sa dá zložiť na prepravnú šírku iba 3,00 metrov, čo znamená, že ho možno bezpečne a jednoducho prepravovať na pole a z poľa.

Valce

HE-VA Tip-Roller XL ponúka na výber zo 4 typov kotúčov. Každý typ kotúča má svoje výhody v závislosti od pôdy, v ktorej pracujete. Týmto spôsobom môžete Tip-Roller XL prispôsobiť vašim špecifickým typom pôdy, čo zaistí najlepší možný výsledok.

Príslušenstvo

Krájacie dosky zaisťujú efektívnejšie rozbitie povrchu pôdy
Účinok vyrovnávania je možné zvýšiť namontovaním priečneho uzamykacieho systému, ktorý uzamkne dosky k sebe a premení jednotlivé hroty na Spring-Board na jednu veľkú vyrovnávaciu dosku.
Pre ušetrenie času je možné namontovať výsevné zariadenie, ktoré umožňuje prísev priamo pri práci.

2022-08-02T09:55:18+02:00
Go to Top