Prekladací voz

Zaručuje vysoký denní výkon vďaka čomu môže kombinovaná žatva prebiehať bez prerušení – vhodné pre plnenie sejačiek a rozmetadiel priemyselných hnojív, ako aj na prepravu osiva a hnojív.

  • hydraulicky odpružená tandem/tridem náprava
  • hydraulické odpruženie oja
  • užitočný objem 33 – 46 m³
  • výkon prekladacej závitovky 20 m³/min
  • priemer prekladacej závitovky 600 mm
  • prekladacia výška až 5,50 m

Koncept

Pracujte bez prerušenia vďaka ANNABURGER prekladacím vozom

Efektivita počas žatvy: Krátke časové výpadky vyžadujú maximálnu súhru strojov. Kombajn nikdy nemôže zastať. Výkon kombajnu možno zvýšiť až o 25% použitím prekladacieho voza.
To je dôvod, prečo prekladací voz musí mať vysoký prekladací výkon a obrovský objem. Všetko spolu hrá. Merítko: čím rýchlejšie a viac na jedenkrát odveziem, tým lepšie.

Prekladacia závitovka

Navrhnutá k dosiahnutiu najvyššej účinnosti a sily

Nepretržitá doprava a veľký výkon: Prekladacia závitovka je priamo napojená na pozdĺžnu závitovku. Vďaka tomu je zabezpečená plynulá doprava plodiny. Prekladacia závitovka je hydraulicky sklopná a poháňaná od vývodového hriadeľu traktora s 1 000 ot./min. V tomto prípade platí že rozmer znamená aj výkon. Vďaka priemeru až 600 mm dosahuje prekladacia závitovka výkon do 20 m3/min.

Horizontálna pozdĺžna závitovka môže byť ovládaná hydraulicky. Čistiace šachty na závitovkách sú veľmi praktické a čistiace otvory pozdĺž závitovky možno hydraulicky ovládať.

Jemne vyladené a flexibilné: rozhoduje sa podľa materiálu a množstva

Tok materiálu možno regulovať dvoma hydraulicky ovládanými, výškovo nastaviteľnými krytmi podľa naloženia korby. To znamená, že prekladaciu kapacitu môžete jemne doladiť.

Precízne nakladanie

Hydraulický náhon prekladacej závitovky a hydraulicky nastaviteľný výkon poskytujú možnosti flexibilne preložiť materiál do rôznych vozidiel bez ohľadu na konštrukciu a výšku. Spolu s hydraulicky nastaviteľným výpustom na prekladacej závitovke dokážete precízne rozložiť materiál na cieľovej korbe.

Podvozok

Jednoduchý dizajn a funkcia: parabolický podvozok

Výkyvná dráha parabolického odpruženia je obmedzená. Je vhodný najmä pri častej jazde na rovnom teréne s rovnomerným zaťažením.

Hydraulický podvozok: ideálny pre tandem a tridem do 65 km/h

Tento podvozok spĺňa všetky prémiové požiadavky a preto je vhodný pre vysokú úroveň riadenia na poli a na ceste. Hydraulické a hydropneumatické odpruženia zabezpečuje vysoký komfort a stabilitu pri kontinuálnom zaťažení na nerovnom teréne. Vozidlá s veľkým objemom a širokými pneumatikami obzvlášť profitujú z tohto podvozku. Hydraulický podvozok je k dispozícii s vlastným alebo núteným riadením.

Vysoká bezpečnosť vďaka nútenému riadeniu

Bezpečné manévrovanie: bezpečné riadenie veľkých vozidiel cez zákruty bez núteného riadenia je pre vodička skutočná výzva.

ANNABURGEER ponúka nútené riadenie s voliteľným hydraulickým alebo elektronickým riadiacim signálom. Znižuje sa mechanické zaťaženie komponentov, zvyšuje sa komfort jazdy. Dokonca aj v prípadoch, keď je prerušený kábel alebo hydraulická hadica udržuje nútené riadenie príves na ceste a zostane v stope.

Tak aby aj oje vyhovovalo podvozku

Aj tu je kľľúčom flexibilita. ANNABURGEER ponúka tuhé, parabolické (Basic) a hydraulicky odpružeené oje.

  • Nižšia hmotnosť a nižšie opotrebenie sú výhodami parabolicky odpruženého oja
  • Pri hydraulicky zavesenom oji je možné vozidlo nastaviť tak, aby zodpovedalo výške pripojenia, to zvyšuje jazdný komfort a znižuje opotrebenie

Dodatočná výbava

Počasie nie je problém

Náhla zmena počasie či dokonca aj hustý dážď môžu ohroziť vašu žatvu. Neželané sú aj straty počas prepravy. Tieto vplyvy vám pomôže zvládnuť vodotesná a UV odolná rolovacia krycia plachta s ozubeným pohonom, ktorú možno pohodlne ovládať zo zeme.

Plnenie sejačiek a rozmetadiel priemyselných hnojív – plnenie malého množstva osiva ako aj veľkého objemu hnojiva nie je problém

Mimo žatvy môžu farmári využiť svoj prekladací voz ANNABURGER aj na plnenie sejačiek osivom, či rozmetadlá priemyselných hnojív. Na prekládku malých množstiev osiva alebo granulátu je k dispozícii hydraulický pohon a dávkovacie zariadenie. vďaka čomu je prekladacia kapacita je zredukovaná na požadovanú úroveň. Spolu s hydraulicky otočným výpustom na závitovke obilia zaručujú presné dodávanie materiálu.

Technické informácie

Prekladací voz HTS 22.16 HTS 29.16 HTS 34.16 Eco HTS 34.16
Celková povolená hmotnosť t 22/23 29/30 33 34
Užitočný objem m3 28 36 36 46
Priemer závitovky mm 525 525 600 600
Prekladací výkon m3/min 15 15 20 20
Otáčky vývodového hriadeľa traktora ot./min 1 000 1 000 1 000 1 000
Požadovaný výkon traktora kW/k 129/180 150/210 171/240 244/330
Typ nápravy tandem tridem tridem tridem
2023-04-18T08:45:52+02:00
Go to Top