• pic1 UŽ DVE DESATROČIA S VAMI
  • pic2 SPOĽAHLIVÝ SERVIS
  • pic3 VŽDY NABLÍZKU K VÁM
Úvod  >  Novinky  >  Detail novinky

Oficiálne otvorenie fabriky DEUTZ-FAHR LAND

Po takmer troch rokoch plánovania a výstavby bola zahájená výroba traktorov radu 6,7 a 9 pre všetky svetové trhy v najmodernejšej fabrike DEUTZ-FAHR LAND v nemeckom Lauingene.

Na celkovej ploche 150 000 m2 je postavená budova o celkovej rozlohe 42 000 m2 ktorú zväčša vypĺňa najmodernejšia montážna linka, ako aj špecializované oddelenia pre montáž a testovanie hydrauliky, elektroniky a podvozku pre zabezpečenie najvyššej kvality. 

Celková investícia spolu s novým zákazníckym centrom DEUTZ-FAHR Arena predstavuje 90 miliónov Eur, čo je najväčšia jednorázová investícia v histórii firmy. 

Lodovico Bussolati generálny riaditeľ SDF group: ,,Nová fabrika predstavuej rozhodujúcu úlohu v oblasti posilnenia značky DEUTZ-FAHR na svetovom trhu. Nová výrobná fabrika spolu s modernými a inovatívnymi traktormi naštartuje rast značky DEUTZ-FAHR.’’ 

Spolu s novou výrobnou fabrikou bolo otvorené aj úplne nové zákaznícke centrum DEUTZ-FAHR Arena. Na celkovej ploche 3800 m2 sa rozprestiera priestor pre privítanie zákazníkov a prezentovanie značky DEUTZ-FAHR od histórie až po súčastnosť. DEUTZ-FAHR Arena ponúka pre návštevníkov výstavnú halu strojov, DEUTZ-FAHR múzeum, kino, obchod s doplnkami DEUTZ-FAHR, kaviareň, konferenčné sály, ako aj školiace centrum a pre najmenších návštevníkov špeciálne detské oddelenie.

,,Zákaznícke centrum DEUTZ-FAHR Arena pvizuálne pripomína vzhľad novej fabriky. Obe budovy komplexne reprezentujú značku DEUTZ-FAHR ako výrobcu hodnotných vysoko technologicky vyspelých produktov vyrobených v Nemecku’’ hovorí Rainer Morgenstern obchodný riaditeľ pre Európu a hovorca SDF manažmentu v Nemecku. ,,Vďaka novej infraštruktúre s novými prezentačnými a konferenčnými priestormi, ako aj novej kaviarni ponúkame zákazníkom možnosť získať a vychutnať si zaujímavú atmosféru. Očakávame návštevnosť okolo 10000 návštevníkov za rok” pokračuje Rainer Morgenstern.